Google Adsense Ödemeyi Nasıl Ve Ne Zaman Yapar

Herkeze Merhaba Arkadaşlar Uzun Zamandır. Bu Konuyu Araştırıyorum Ve Düzgün Bir Yazı Görmediğim İçin Ben Yazmaya Karar Verdim.

İlk Olarak Siz Ödeme Kısmına Banka Hesabını Eklememiş iseniz 10$ Geçtikten Sonra Ödeme Bilgisi Gir Gibi Bir Mesaj Falan Çıkıyor Zaten Onu Doğrulamak İçin Hesabınıza Eft İle 50 Kuruş 30 Kuruş Gibi Meblağ Geliyor Sonra Siz Kaç Para Gelmiş İse Onu Seçiyorsunuz Ve Onaylamış Oluyorsunuz.

Bu Kısımı Geçtikten Sonra  Kazandığınız Para 200 ₺ Gibi Bir Rakama Tekabül Ediyorsa  (200 ₺ Geçiyorsa) Ödemeyi Almaya Hak Kazanmış. Oluyorsunuz. Her Ayın 3.de Ödemeleriniz Hesaplanıyor. Aldığınız Ödeme Youtube Üzerinden Falan İse Ayın 3.de Hesaplanır Site Üzerinde Falan İse 3.’de Tam Hesaplanır.

İlk Olarak Google Ödemeleri Her Ayın Veya 2 Ay’da Bir   21.’de İşleme Alıyor Yani Ödemeleriniz Ayın 21.de Hesaplanıyor Sonrasında İse 30.’a Kadar Ödeme Yapmaya Devam Ediyor.

Tabloda Gördüğünüz Gibi

Görüntü Google’den Alınmıştır.

Görüntü Google’den Alınmıştır.

Furkan Yüksel

Nişantaşı Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Ögrencisiyim Kendi Bloğumda Kendimce Şeyler Paylaşıyorum. C#, Php, Html, Css Dillerini Biliyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir